Sme mladou dynamicky rastúcou spoločnosťou, ktorej korene siahajú do roku 2006, kedy sa majiteľ začal venovať podnikaniu v oblasti elektromontáží. Od počiatkov podnikania až dodnes realizujeme najrôznejšiu škálu elektroinštalácii, v posledných rokoch doplnenú o výrobu LED svietidiel na mieru a výrobu rozvodných skríň.

ELITT energo s.r.o. kladie dôraz na zákazníka a jeho spokojnosť s poskytnutými službami a konečným výsledkom. Poskytujeme tie najkvalitnejšie a overené materiály na trhu, ktoré sú inštalované skúsenými zamestnancami s dlhoročnou praxou.

Naše služby

Elitt Smart Home

Elitt Smart Home

Tak ako je súčasným trendom všetko čo nás obklopuje je „smart“. Zaujímavé je, že za posledných 20 rokov automobilový priemysel, elektronika mobilné telefóny a pod. prešli neskutočným vývojom. Klasická elektroinštalácia v domoch však ostala nezmenená a stále je to o „zapni - vypni“. Práve preto sme sa rozhodli venovať jedno odvetvie našej firmy tejto zaujímavej sfére. Predstavte si, že vzdialeným prístupom si môžete skontrolovať či ste zapli alebo vypli práčku, nastaviť teplotu v dome či napustiť vaňu. Viac informácií Vám vieme poskytnúť na vyžiadanie.

Priemyselné LED osvetlenie na mieru

Priemyselné LED osvetlenie na mieru

LED diódy (Light Emitting Diode) od svojho vynájdenia až do súčastnosti zaznamenali obrovský skok, čo sa týka spotreby energie a svietivosti. Využitie týchto svietidiel ma v priemysle oveľa väčšie opodstatnenie v rámci úspory elektrickej energie, návratovosti investície, kvality osvetlenia a konečného spríjemnenia pracovného prostredia, nehovoriac o tom, že mnoho výrobných firiem a skladov, ktoré sme zrealizovali používajú tieto svietidla 24/7. V ponuke máme rôzne variácie od farebného tónu svietidla cez samotné usporiadanie svietidiel, až po jednoduchú montáž, či demontáž.

Rekonštrukcie ELI v bytových domoch

Rekonštrukcie ELI v bytových domoch

Sedemdesiate až osemdesiate roky minulého storočia znamenali pre našu krajinu rozmach v budovaní bytových domov. S odstupom času si však treba uvedomiť, že z hľadiska ochrany zdravia a majetku, je dôležité venovať pozornosť aj stupačkovým ELI rozvodom, ktoré sú bohužiaľ častokrát v dezolátnom stave spôsobeným neodbornými zásahmi alebo zanedbanou údržbou. Zvyšovanie životného komfortu úzko súvisí so zvyšovaním maximálnej rezervovanej kapacity spotrebičov, v preklade čím viac komfortu, tým viacej elektriny sa spotrebuje. Takéto staré vedenie má svoje limity, ktoré už v dnešnej dobe je jednoduché prekročiť , čo môže viesť k poškodeniu zdravia a majetku všetkých obyvateľov v takýchto domoch. Nové ELI rozvody resp. projekt nových elektroinštalácií je zostavený podľa posledných platných noriem STN.

Elektroinštalácie rodinných domov

Elektroinštalácie rodinných domov

V minulosti toto odvetvie znamenalo odrazový mostík pre našu firmu, dnes je veľmi obtiažne spočítať na koľkých rodinných domoch sme realizovali elektroinštalácie. Tejto činnosti sa venujeme stále, teda zákazník sa môže spoľahnúť na najvyššiu možnú kvalitu použitého materiálu, ako aj prevedených prác. Odborné poradenstvo, dochvíľnosť, disciplína, organizácia a mnoho ďalších vlastností sú pre nás samozrejmosťou. Presvedčte sa sami.

Verejné osvetlenie

Verejné osvetlenie

Bezpečnosť a trvalo udržateľné prírodné prostredie je jednou z priorít spoločnosti ELITT energo s.r.o., a práve preto sa podieľame na rekonštrukciách verejných osvetlení v obciach naprieč Slovenskom. Nielen ako montážna firma, ale vieme ponúknuť, aj naše vlastné LED verejné osvetlenie.

Copyright © 2015 quality . All Rights Reserved . Design by W3layouts